Rozwiązania Oracle dla produkcji

Rozwiązania Oracle dla produkcji

Fideltronik jest użytkownikiem technologii Oracle od ponad 15 lat. Używając narzędzi Oracle Financial i Sales Analyzer zbudowaliśmy aplikacje analityczne. Stworzyliśmy również pętlę MRP opartą na własnym pomyśle.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, podjęliśmy decyzję o wymianie systemu informatycznego na rozwiązanie z "górnej półki", spełniające najwyższe kryteria skalowalności, dostępności i bezpieczeństwa. W wyniku przetargu, wybrano aplikacje Oracle, które pokonały w konkursie m.in. pakiet firmy SAP.

W roku 2007 zostaliśmy Partnerem Oracle w zakresie oprogramowania. Postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę w zakresie znajomości systemu, oferując nasze usługi konsultingowe firmom zewnętrznym. Od tego czasu przeprowadziliśmy kilka udanych wdrożeń.

Kilka lat później, w roku 2010 przystąpiliśmy do programu Oracle Business Accelerator, który polegał na budowie elastycznego i konfigurowalnego instalatora. Pozwoliło to nam na zbudowanie własnego branżowego

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.fideltronik.com.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce cookies