Polityka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

 

                                                                                              

Kierownictwo firmy Fideltronik uznaje, że życie i zdrowie oraz bezpieczeństwo pracowników jest bardzo ważne w związku z tym dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiednie warunki pracy.

 

W celu spełnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa, Kierownictwo firmy od 2004 r. utrzymuje i doskonali System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodny z wymaganiami normy PN-N-18001:2004.

System jest stale monitorowany w celu zapobiegania potencjalnym wypadkom, chorobom zawodowym i innym zdarzeniom potencjalnie wypadkowym.

 

Firma intensyfikuje swoje działania względem spełnienia obowiązujących przepisów prawnych oraz innych wymagań w ramach prowadzonego biznesu i związanych z tym zagrożeń.

Mając na uwadze powyższe Kierownictwo deklaruje zapewnienie niezbędnych zasobów i środków na realizację programów i zadań w zakresie realizacji polityki bezpieczeństwa i higieny pracy.

W tym szczególne znaczenie ma zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji oraz uwzględniania roli pracowników i ich angażowania do działań na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Cele ogólne i szczegółowe oraz programy firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy są weryfikowane i poddawanie ocenie podczas Przeglądów Zarządzania.

 

Niniejsza polityka jest znana, zrozumiała i realizowana przez pracowników firmy oraz udostępniana zainteresowanym stronom zewnętrznym. Jest jednym z filarów Kodeksu Etycznego firmy.

 

 

                                                                                                  Zenon Adamek

                                                                                                  Sucha Beskidzka, 24.04.2014          

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.fideltronik.com.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce cookies