Oracle Agile PLM

Oracle Agile PLM to zbiór nowoczesnych, zintegrowanych aplikacji pozwalający na efektywne zarządzanie czasem życia produktu od fazy projektu poprzez wdrożenie, produkcję, aż po fazę zamknięcia i wycofania z produkcji.  Elastyczność konfiguracji systemu pozwala na implementacje w bardzo szerokim obszarze i wielu gałęziach przemysłu. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez przeglądarkę WEB, która jest praktycznie niezależna od platformy sprzętowej.

Atuty Agile PLM:

  • Prosta obsługa i zarządzanie
  • Szybkość i efektywność zarządzania produkcją i jej poszczególnymi składowymi
  • Szeroka współpraca między działami firmy i kontrahentami
  • Nieograniczone możliwości analityczne

 agile-plm

Zastosowanie w elektronice:

  • Łatwa integracja z oprogramowaniem inżynierskim
  • Możliwość implementacji mechanizmów zarządzania projektami
  • Narzędzia analitycznie do zarządzania projektami (definicje zadań i zasobów, kontrola kosztów, zarządzanie ryzykiem w projekcie, wykres Gantta, kamienie milowe itd.)
  • Wspólna baza elementów i komponentów dla Działu Projektowego i Produkcji (minimalizacja ewentualnych błędów powstałych zazwyczaj podczas wdrażania a tym samym skrócenie tego etapu oraz TTM - time to market)
  • Informacje o dostępności i czasie dostawy, cenie oraz planowanych zmianach dla poszczególnych komponentów lub/i produktów
  • Wzajemnie udostępnianie informacji pomiędzy działem zakupów i logistyki, a także działami produkcyjnymi, magazynami oraz Biurem Projektowym

 Pełna kontrola nad zmianami

Wersjonowanie pozycji, a nawet poszczególnych ich składowych znacznie upraszcza zarządzanie produktem oraz minimalizuje ewentualne pomyłki podczas każdej fazy życia produktu. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji uprawnień oraz własnych ścieżek decyzyjnych (workflow) Klient może w pełni kontrolować i zarządzać zmianą podczas produkcji. Dokonując definicji cech danych komponentów można z kolei wyszukiwać alternatywy, a ustawienie rankingu daje możliwość definicji parametrów jakościowych CTQ (critical to quality) lub innych (compliance).

 Portal dla dostawców

Portal dostawcy to funkcjonalność, która pozwala tworzyć "ekosystem" firmy. Umożliwia on wysyłanie poszczególnych zapytań ofertowych i otrzymywanie ich od kontrahentów bezpośrednio do systemu. Narzędzia analityczne w AgilePLM pozwalają na wybór najodpowiedniejszego dostawcy według wbudowanych kryteriów (np. czas/cena) lub zgodnie z wytycznymi użytkownika. Umożliwia to pełne zarządzanie ryzykiem produkcyjnym, pozwalając jednocześnie na wybór najkorzystniejszego wariantu BATNA (Best Alternative

To Negotiated Ageetiment). Dzięki AgilePLM minimalizuje się również ryzyko braku danego komponentu do produkcji.

 Fideltronik jest jedyną firmą w Polsce posiadającą prawa do sprzedaży licencji Oracle Agile PLM. Oznacza to, że posiadamy doświadczonych, certyfikowanych przez Oracle wdrożeniowców tych aplikacji.

Skontaktuj się z nami celem uzyskania indywidualnego doradztwa oraz prezentacji już działającego, skonfigurowanego systemu.

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.fideltronik.com.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce cookies