Global Sourcing

Globalny proces pozyskiwania źródeł zaopatrzenia

graf-2Fideltronik jest organizacją zorientowaną na potrzeby klienta i jest świadomy roli jaką w dzisiejszych realiach odgrywa proces pozyskiwania źródeł zaopatrzenia. Kładziemy duży nacisk na tworzenie i rozwój procesów, mających na celu usprawnienie operacji związanych z kwalifikacją dostawców oraz z zakupem materiałów i usług o skali międzynarodowej.

Dzięki zoptymalizowanej wydajności w zakresie globalnej gospodarki materiałowej możemy dostarczać produkty spełniające oczekiwania klienta zarówno w zakresie terminowości dostaw jak i produktywności cenowej. Nasze doświadczenie w  wyborze, kwalifikacji i rozwoju dostawców zapewnia, że dostarczane przez nas wyroby spełniają najwyższe standardy jakości.

Długoterminowe relacje budowane z producentami komponentów elektronicznych, unikalne rozwiązania informatyczne dostarczane nam przez firmę Oracle (takie jak Portal Kwotacyjny, Portal Dostawców i rozwiązana B2B) dają nam możliwość zarządzania łańcuchem dostaw w skali globalnej. Proces ten odbywa się przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka wiążącego się z pozyskiwaniem komponentów i maksymalizacji efektywności działań zakupowych.

Zoptymalizowana baza dostawców

Budowane przez długi okres partnerskie relacje z dostawcami na całym świecie umożliwiają nam zarządzenie bazą zaopatrzeniową w celu zapewnienia jak największej wartości dodanej jaką możemy zaoferować naszym klientom. Współpracując zarówno z liderami rynku jak i firmami lokalnymi z naszej branży, zarówno w obszarze produkcji jak i dystrybucji komponentów, Fideltronik zapewnia sobie elastyczność biznesową i przewagę nad konkurencją, której oczekują od nas nasi partnerzy biznesowi.

Więcej informacji

Globalny proces zakupów

Dla prawidłowego działania procesu zakupów w zróżnicowanym obszarze rynku niezbędne jest utworzenie odpowiednich struktur i posiadanie narzędzi pozwalających na skuteczne zarządzanie łańcuchami dostaw. System Oracle E-Business Suite wykorzystywany przez Fideltronik odgrywa w tej kwestii niezwykle istotną rolę.

Więcej informacji

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.fideltronik.com.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce cookies